svašta nešto iz knjižnice

23. studenog 2016. organiziran je posjet Splitskom kazalištu mladih te su učenici naše škole odgledali predstavu  “Kazališni sat”, najdugovječniju splitsku predstavu koja neprekidno igra već četvrt stoljeća i koja je ove sezone izvedena čak petstoti put.

14. veljače 2017. organiziran je posjet Hrvatskom narodnom kazalištu u Šibeniku te su učenici zajedno sa svojim profesorima odgledali komediju "Gaćice", nastalu u produkciji domaćeg teatra u režiji Nine Kleflin. yes

22. veljače 2017. povodom Dana ružičastih majica- dana kada se želi upozoriti na sve raširenije probleme vršnjačkog nasila, profesorica Nataša Gašperov organizirala je u Gradskoj knjižnici Juraj Šižgorić gledanje dokumentarnog filma "Djeca tranzicije". Naši učenici prvih razreda zajedno sa svojim profesorima nakon odgledanog filma imali su tribinu s psihologinjom gdje su mogli iznjeti svoje mišljenje...

Želimo vam uspješan početak nove školske godine 2017/2018